pentArt ahşap, cam baskı ve masa üretimiyle, geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 

AHŞAP

Pizza, hamburger, çay, kahve servis tahtaları; steak tahtaları; masa ve sandalye takımları;

CAM

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate. At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos.

HEDİYELİK EŞYA

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et molestias quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate. At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos.

Foto Galeri

Ürünlerimizden seçtiklerimiz

pentArt; UV Baskı, CNC ve Lazer Kesim teknikleriyle hazırladığı çeşitli alanlardaki ürünlerinden bir seçkiyi sizlere aunuyor. Resmin büyük halini görmek için lütfen üzerine tıklayın.

Kataloglar

Ürünlerimizin toplu olarak sergilendiği kataloglarımız

Ahşap Kataloğu

Çerez ve kahvaltı sunumları, peynir sunumları, pizza sunumları, burger sunumları, et sunumları, çay ve kahve sunumları, saksılar, doğal masa ve sehpaları içeren broşürümüzü incelemek için linke tıklayın. Ahşap Kataloğu

Masa Kataloğu

Metal ayaklı cam masalar, açılabilir cam masalar, orta sehpaları ve zigon sehpalarını içeren broşürümüzü incelemek için linke tıklayın. Masa Kataloğu

Hakkımızda

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılar

pentArt; dinamik ve tecrübeli kadrosuyla oluşturduğu birbirinden farklı ve özel ürün seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz CNC, UV Baskı ve Lazer sistemleriyle hassas bir çalışma neticesinde birçok kontrol noktasından geçerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Müşterilerimizin kullanmakta olduğu, porselen, sosluk, gastronom ve benzeri ürünlere uygun, tasarımları tarafımızdan yapılan özel ve zengin bir ürün portföyüne sahibiz.

Referanslarımız

Sentor Metal
Asansör Dekorasyon
Ssssss sss
Dssssss
Ssssssss
Sessssss
Sssss sss
Ssssss

Something went wrong... Unable to load map... Please try to enable javascript

İletişim

Bize ulaşmak için aşağıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

Mesajınız iletildi, teşekkürler!